NOVÝ ŠTANDARD HYBRIDNÉHO POHONU

Nové HR-V príde už čoskoro. Kompletne prepracované SUV novej generácie v štýle kupé má čisté línie a prehľadný, minimalistický interiér, pričom si zachováva kompaktnosť a mimoriadnu priestrannosť. Vo štvrtok 22. apríla si nenechajte si ujsť európsku premiéru nového modelu HR-V – zaregistrujte sa.

Posunúť

Stručný prehľad všetkých noviniek

Pohľad spredu na model Honda HR-V Hybrid

Dokonalé línie

Nový model HR-V predstavuje obrovský krok do budúcnosti. Čisté a plynulé línie mu dávajú mohutný tvar a štýlový charakter.

Detail pohonu eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Netreba ho nabíjať zo zásuvky

Naša inteligentná samonabíjacia hybridná pohonná jednotka e:HEV spája výnimočne nízku spotrebu paliva s úžasným výkonom, aby každá jazda bola skutočný zážitok.

Dizajn interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Zmysel pre priestor

Pokiaľ ide o vnútorný priestor, model HR-V je tým najlepším vo svojej triede. Vďaka jedinečnej konštrukcii sedadiel Magic Seats môžete získať bezkonkurenčnú flexibilitu a priestor vždy, keď to potrebujete.

Difúzny systém prúdenia vzduchu modelu Honda HR-V Hybrid

Nový vietor

Nové HR-V prináša pocit rozľahlého priestoru a vďaka novému systému cirkulácie vzduchu podporuje prúdenie sviežeho vzduchu okolo vás aj vašich spolujazdcov.

Štýlové a priestranné

Dizajnéri spoločnosti Honda venovali neuveriteľne veľkú pozornosť každému detailu nového modelu HR-V. Výsledkom je mimoriadne priestranné a moderné SUV, ktoré má cestujúcim priniesť zábavu a radosť.

Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid
Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid
Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid

TVORÍME BUDÚCNOSŤ

Naším cieľom je prinášať vám radosť z jazdy a znižovať emisie na zaistenie čistejšej budúcnosti bez kompromisov vo výkone a vlastnostiach vášha auta. Nový model HR-V je ďalším krokom k dosiahnutiu tohto cieľa a k naplneniu nášho sna o úplne elektrifikovanom rade vozidiel do roku 2022.

*Zábery nemusia zachytávať presnú podobu sériovo vyrábanej verzie.