NSX 2017

NOVÝ DRUH V KAŽDOM ZMYSLE

NSX vás spája s cestou ako žiadne iné vozidlo. Je to vyladené superauto, ktoré je precízne v každom detaile a kombinuje jazdu v každodenných podmienkach s bleskovým výkonom z pretekárskych okruhov.

Motor je 3,5-litrový šesťvalec s turbodúchadlom. Každý z nich zostrojil jeden zo šiestich špecialistov, krok po kroku, počas piatich dní. Práve tento ľudský dotyk dáva modelu NSX život.

Posunúť

Logo NSX

Nová Honda NSX

Bezkonkurenčný výkon športového hybridu – dokonalá rovnováha sily a ovládateľnosti.

Umenie hliníka

NSX predstavuje dokonalú harmóniu formy a funkčnosti.

Rám modelu NSX

Kombinácia hliníkového podvozka s podlahovými panelmi z uhlíkových vlákien a mimoriadne pevnej ocele zabezpečuje rámovej konštrukcii pevnosť a zároveň nízku hmotnosť.

Spôsob výroby podvozku spevňuje namáhané oblasti a používa ľahšie duté časti tam, kde tak vysoká pevnosť nie je potrebná. Tento výrobný proces bol v automobilovom priemysle použitý prvýkrát na svete. Je to základnou podstatou vozidla NSX.

Žije a dýcha

Vozidlo NSX sa „nadychuje“ cez systém Total Airflow, ktorý umožňuje vysoký výkon a chladenie komponentov hnacieho ústrojenstva, bŕzd a tepelných jednotiek. Vzduch sa potom „vydychuje“ cez strategicky umiestnené prieduchy v zadnej časti na zníženie odporu vzduchu.

biely model NSX, zozadu

Dokonalá forma. Aerodynamické línie vozidla NSX sú na ceste neprehliadnuteľné a maximalizujú prítlak pri vysokej rýchlosti.

VZRUŠUJÚCI VÝKON

Vaše telo a myseľ budú prepojené s vozidlom.

Reakcie modelu NSX sú okamžité – stačí si pomyslieť na zatočenie a ono zatočí, stane sa vašou súčasťou ovládanou vedomím.

Tuhosť podvozka, vyladené odpruženie a precízne rozloženie hmotnosti skombinované
s pohonom všetkých kolies Sport Hybrid Super Handling vám rozbúchajú srdce hneď po prvom kole na okruhu.

Pohľad zhora na červený model NSX na ceste

EXKLUZÍVNE ÚROVNE VÝKONU

Pomocou štyroch jazdných režimov na dosah ruky si môžete vozidlo NSX prispôsobiť podľa svojej momentálnej nálady.

KRÁSA VÝKONU

Harmónia športu a luxusu.

Nie len výkon vozidla NSX vám rozbúcha srdce. Aj úchvatný športový interiér, vďaka ktorému sa stanete úplným stredobodom vozidla NSX, vám zrýchli pulz.

červený interiér modelu NSX