Predno-bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Sport.
Predno-bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Sport.

STRHUJÚCI VÝKON

Toto ľahké a kompaktné SUV v štýle športového kupé prináša vzrušujúce jazdné výkony vďaka motoru 1,5 VTEC TURBO s výkonom 182 koní. Má hladký chod, vysoký výkon a vďaka kombinácii so 6-stupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou CVT prináša jazdu plnú emócií.

Detailný záber do interiéru na palubnú dosku modelu Honda HR-V Sport.
Detailný záber do interiéru na palubnú dosku modelu Honda HR-V Sport.

Interiér má športový charakter s čiernym akcentom. Priestranný interiér zahŕňajúci unikátne sedadlá Magic Seats dopĺňa kombinácia kože a látky, ktorá prináša komfortný a príjemný zážitok z jazdy.

Posunúť

Logo Honda HR-V.

Nový druh SUV.

Dynamický výkon s novým odvážnym športovým dizajnom – model HR-V Sport zanechá dojem vždy. Pri jazde alebo len letmom pohľade na parkovisku.

Tmavý a výnimočný

Nový model HR-V Sport je navrhnutý spôsobom, aby zanechal dojem.

Môže byť tmavý, ale aj napriek tomu vyžaruje jeho charizmatická osobnosť s výraznými športovými líniami, sedadlami v kombinácii kože a látky a matnými čiernymi 18" kolesami. Vďaka športovým predným a zadným lištám karosérie, bočným prahom, čiernej mriežke chladiča, čiernym krytom zrkadiel a dvojici výfukov má model HR-V Sport odvážny a sebavedomý vzhľad.

Detailný záber na kolesá modelu Honda HR-V Sport.
Detailný záber do interiéru na sedadlá modelu Honda HR-V Sport.
Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Sport.
Detailný záber na dvojitý výfuk modelu Honda HR-V Sport.

Okamžité reakcie

Motor vybavený turbodúchadlom v sebe skrýva silu.

Výkonný motor 1,5 VTEC TURBO s výkonom 182 koní vie skutočne potiahnuť. Zrýchlenie vozidla je neodolateľné, rovnako ako vzrušujúci pocit z toho, keď vás pritom zatláča do sedadla. V kombinácii s pokročilými technológiami pre lepšiu ovládateľnosť ako Agile Handling Assist, športovo ladenými tlmičmi a riadením s variabilným prevodovým pomerom vo vás vyvolá radosť zo športovej a emotívnej jazdy.

Zadný trojštvrťový pohľad na model HR-V Sport v meste.

Vždy v spojení

Model HR-V disponuje našou technológiou Honda CONNECT.

Bočný pohľad na vozidlo Honda HR-V Sport v meste.

Centrálny displej umožňuje prístup k všetkému, čo máte radi – napríklad vašej hudbe a priateľom – a to všetko na dosah ruky.

Prispôsobený vzhľad pozadia

7-palcovú dotykovú obrazovku systému Honda CONNECT si môžete prispôsobiť svojimi obľúbenými fotografiami. Umožňuje jednoduchý prístup ku kontaktom vo vašom mobilnom telefóne a dokonca ho môžete ovládať hlasom.

Bluetooth

S intuitívnou dotykovou obrazovkou máte cez Bluetooth™ prístup k všetkým funkciám vášho mobilného telefónu. K dispozícii máte aj rozhrania Wi-Fi, USB a HDMI™, ktoré na cestách umožňujú jednoduchý prístup k internetu a hudbe.

Model demonštrujúci aplikáciu AHA vo vozidle Honda HR-V Sport.

Aplikácia AHA prináša viac možností pripojenia. Stlačením tlačidla vám poskytne prístup k veľkému množstvu rozhlasových staníc a obľúbeným sociálnym médiám.

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading