Trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz pri jazde nočným mestom
Trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz pri jazde nočným mestom

DYNAMIKA S VÝBORNOU ODOZVOU

Model Jazz plynule prepína medzi tromi režimami jazdy: elektrickým (Electric Drive), hybridným (Hybrid Drive) a režimom motora (Engine Drive) v závislosti od podmienok, aby zaistil vysoký výkon tým najúčinnejším spôsobom. Stačí doň naskočiť, naštartovať a vyraziť!

  • SPOTREBA PALIVA

    3,5 – 6,3 (l/100km)

  • EMISIE CO2

    79 – 143 (g/km)

Posunúť

Technológia e:HEV

Naša nová generácia hybridnej technológie e:HEV poskytuje dynamický a elektrizujúci zážitok z jazdy a poskytuje novému radu Jazz vysoký výkon a hospodárnos, pričom produkuje nízke emisie. Vďaka tejto pokročilej technológii je nový Jazz v dnešnej dobe dôležitejší než kedykoľvek predtým.

Elektrický režim

V tomto režime jazdíte na 100 % na tichú elektrickú energiu. Tá napríklad poskytuje okamžitú reakciu pri štarte.

Hybridný režim

Hybridný režim je kombináciou benzínového a elektrického motora pre optimálny výkon a hospodárnosť, napríklad pri akcelerácii alebo pri predchádzaní.

Režim motora

K pohonu na spaľovací motor dochádza behom ustálenej jazdy vyššou rýchlosťou, kedy je benzínový motor tým najúčinnejším zdrojom pohonu.

DVE VÝNIMOČNÉ AUTÁ

Rovnaký hybridný pohon – rôzne osobnosti.

Nepretržitá zábava, nech ste kdekoľvek, s priamou a plynulou dodávkou výkonu. Dokonca inteligentne napodobňuje zvuk pri zmene prevodového stupňa, aby ste si mohli vychutnať aj pocit z radenia.

POKROČILÁ BEZPEČNOSŤ

Úplne nový rad modelov Jazz: bezpečnosť je samozrejmosťou.

detailný záber muža, ktorý riadi Hondu Jazz

Vďaka nášmu najnovšiemu systému pokročilých asistenčných technológií vodiča Honda SENSING vám nový Jazz zaistí bezpečnosť vás aj vašich spolujazdcov.

Systém pre zmiernenie následkov nehody

V prípade rizika zrážky s vozidlom alebo chodcom vás systém upozorní a zároveň zníži rýchlosť jazdy tak, aby pomohol minimalizovať závažnosť prípadného nárazu. Teraz sme systém vylepšili režimom nočnej jazdy, aby sme zistili prítomnosť chodcov alebo cyklistov bez pouličného osvetlenia. Vozidlo zabrzdí dokonca aj vtedy, keď vám vozidlá v protismere vojdu do cesty.

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

‭Ak vozidlo vybočí z jazdného pruhu bez aktivovania ‬‬smerovky, zabliká výstražná kontrolka a zaznie výstražný signál, čo vám pomôže upriamiť ‬‬vašu pozornosť a vrátiť sa späť do správneho pruhu.‬‬‬‬‬

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek dokáže identifikovať dopravné značky a zobrazí ich na displeji vozidla.

Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu

Poskytuje príjemnejší zážitok z jazdy a znižuje únavu najmä na diaľniciach tým, že udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu. Táto funkcia sa deaktivuje pri zapnutí smerovky.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Automaticky upraví rýchlosť vozidla na vopred nastavenú rýchlosť alebo na obmedzenie rýchlosti vyznačené dopravnými značkami.

Adaptívny tempomat s funkciou asistenta pre pomalú jazdu v kolóne

Adaptívny tempomat udržiava bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak sa vozidlo vo vedľajšom pruhu chystá zaradiť pred vás, adaptívny tempomat s tým počíta a automaticky upraví rýchlosť – obnovenie nastavenej rýchlosti sa vykoná, keď sa priestor pred vaším vozidlom uvoľní. Technológia asistenta pre pomalú jazdu v kolóne reaguje na to, ak vozidlo pred vami zastaví a automaticky zabrzdí a zastaví tiež bez toho, aby ste museli reagovať vy.

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Zisťuje prítomnosť vozidla pred vami (vrátane prichádzajúcich vozidiel) a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

 

 

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading