VÝKON PLNÝ ZÁBAVY

Nová Honda Jazz je navrhnutá pre zábavu s úsporným motorom i-VTEC s objemom 1,3 litra. Dodáva sa so športovou šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, alebo s plynulou 7-stupňovou automatickou prevodovkou CVT, pričom obidve verzie prevodovky ponúkajú vynikajúci výkon a hospodárnosť. Takže, nech si vyberiete ktorýkoľvek, jedno je isté: zažijete veľa zábavy.

SVIŽNÝ A ENERGICKÝ

Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic v meste.
Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic v meste.

PLYNULÁ

7-stupňová, CVT

Automatická prevodovka

ŠPORTOVÁ

6-stupňová

manuálna prevodovka

Posunúť

Produktové logo modelu Honda Jazz.

Jazz v skvelom tempe

Výkon, ktorý si táto športová verzia zaslúži.

Pripravený vždy a na všetko

Zábavu a radosť z jazdy berieme smrteľne vážne.

Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic na vidieku.

Honda Jazz ponúka možnosť výberu dvoch druhov prevodoviek, vďaka čomu sa cíti ako doma v meste aj mimo neho.

Model Honda Jazz má množstvo energie. S osvedčeným úsporným motorom i-VTEC objemom 1,3 litra poskytuje skvelý výkon na jazdu po meste, alebo na dlhšie víkendové jazdenie mimo mesta. Legenda hovorí, že je vybavený „priamym vstrekovaním zábavy“.

Automatická alebo manuálna?

Presná 6-stupňová manuálna prevodovka vás odmení športovou jazdou, no ak dávate prednosť automatickej verzii, naša pokročilá 7-stupňová automatická prevodovka CVT so sebou prináša hladké preraďovanie, nižšiu spotrebu a menej emisií.

Ešte efektívnejší

Obidve prevodovky sa vyznačujú výnimočným výkonom a úspornosťou, no model Jazz ide so svojou funkciou vypnutia motora pri voľnobehu ešte ďalej. Keď zastanete napríklad na semaforoch, motor sa zastaví, a len čo sa dotknete plynového pedála, automaticky sa znova naštartuje.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic v meste.

Ak túžite po športovej jazde na otvorených cestách, šesťstupňová manuálna prevodovka modelu Jazz vás rozhodne nesklame. Športovejšiu jazdu si môžete vychutnať aj v prípade, keď je váš Jazz vybavený 7-stupňovou prevodovkou CVT s ovládaním pomocou páčok riadenia pod volantom.

Kombinácie, ktoré sa postarajú o vašu bezpečnosť

Napriek svojim malým rozmerom je model Jazz bohatý na bezpečnostné prvky.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic.

Vzhľadom na množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré model Jazz obsahuje, nie je žiadnym prekvapením, že mu organizácia NCAP udelila ocenenie Best in Class pre najlepšie kompaktné vozidlo.

Nezávislá organizácia Euro NCAP vyhlásila novú Hondu Jazz za najbezpečnejšie auto vo svojej triede. Po získaní špičkového 5-hviezdičkového hodnotenia od NCAP získala aj prestížne ocenenie Best in Class pre najlepší kompaktný automobil roka 2015 za vynikajúce výsledky v oblasti bezpečnosti. Tieto skvelé výsledky dosahuje dodnes, ba dokonca ešte lepšie.

Pokročilý systém podpory riadenia

Balík technológií na podporu riadenia obsahuje funkcie, ako upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu či systém pre aktívne brzdenie v mestskej premávke. Postarajú sa o vašu bezpečnosť na ceste.

Upozornenie na nebezpečenstvo kolízie

Upozorní vás, keď zistí možnosť zrážky vpredu, a to prostredníctvom vizuálnych aj zvukových znamení.

Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách

Táto funkcia udržiava vás a spolujazdcov v bezpečí nepretržitým sledovaním zmeny tlaku v pneumatikách a včasným upozornením na prípadný problém.

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Tento systém vyhodnocuje vonkajšie svetelné podmienky a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Automatické spínanie svetiel pri zotmení

Cestovanie bez dostatočného osvetlenia nepovažujeme za akceptovateľné. Jazz je preto vybavený senzorom, ktorý automaticky aktivuje svetlomety vtedy, keď svetlo začne slabnúť.

Stierače s dažďovým senzorom

Predné stierače reagujú už na prvé známky dažďa a dokážu prispôsobiť rýchlosť stierania prudkému lejaku, slabému mrholeniu aj čomukoľvek medzi tým. Vďaka všetkým týmto funkciám môžete mať neustále oči na ceste a ruky na volante.