Vytvorte si priestor pre to, čo máte skutočne radi, s elektrifikovaným radom vozidiel Honda.

Hovorili sme so šéfkuchármi, futbalistami, dídžejmi a módnymi návrhármi z celej Európy, aby sme zistili, ako využívajú priestor vo svojich vozidlách Honda na všetko to, čo ich v živote napĺňa.

Získali sme názory viacerých ambasádorov z celej Európy, aby sme zistili, ako im elektrifikované modely Honda poskytujú dostatok priestoru, ktorý potrebujú na to, aby sa posunuli ďalej pri plnení si svojich každodenných snov.

Hovorili sme so šéfkuchárom Thomasom Strakerom, milovníčkou módy Grace Villarrealovou, futbalistom Lukášom Váchom a dídžejom Michielom Veenstrom, aby sme zistili, ako využívajú priestor vo svojich vozidlách na plnenie svojich snov.

Čo vás v živote napĺňa?

Thomas Straker: Nedávno som otvoril reštauráciu v Londýne a napĺňa ma práca v kuchyni s tými najčerstvejšími a najlepšími produktmi.

Grace Villarrealová: Bezhranične milujem módu – keď nájdem správny outfit na správnu príležitosť, cítim sa oveľa sebavedomejšie. 

Lukáš Vácha: Pre mňa ako profesionálneho futbalistu je veľmi dôležitý tréningový režim, pretože mi pomáha udržať sa vo forme. Neustále hľadám spôsob, ako zlepšovať svoj výkon na ihrisku. 

Michiel Veenstra: Hudba je pre mňa všetkým, či už počúvam svojich obľúbených interpretov, alebo ju sám tvorím – hudba zohráva v mojom živote zásadnú úlohu. 

Ako vám pri tom elektrifikované vozidlo Honda pomáha?

Lukáš Vácha: Veľa času trávim na cestách, keď jazdím na zápasy a tréningy so spoluhráčmi, preto pre mňa bolo dôležité, aby bol priestor vo vnútri vozidla pre všetkých veľmi pohodlný. Vďaka dobre tvarovaným sedadlám a množstvu priestoru v zadnej časti modelu Civic e:HEV majú všetci dostatok miesta na nohy a do cieľa vždy dorazíme uvoľnení a pripravení pustiť sa do hry! 

Grace Villarrealová: V oblasti módy je veľmi dôležitá kvalita a tej je našťastie v interiéri CR-V e:HEV naozaj veľa. Vysoká kvalita šitia sediel a materiálov v interiéri dodávajú priestoru vnútri vozidla prémiový vzhľad – a priestranný batožinový priestor zaisťuje, že mám pri nákupoch dostatok miesta na detský kočík, desiatové balíčky a školské tašky!

Ako vám vaše auto pomáha byť ešte lepším v tom, čo robíte?

Thomas Straker: Zistil som, že model HR-V e:HEV má obrovský batožinový priestor, ktorý viem maximálne využiť. Vo chvíľach, keď si nemôžem pomôcť a vykúpim skoro celý trh s potravinami, sa mi naozaj hodia flexibilné sedadlá Magic Seats. Fungujú podobne ako sedačky v kine, čo znamená, že môžem maximálne využiť všetok priestor v zadnej časti vozidla a upraviť si batožinový priestor presne podľa veľkosti a tvaru, ktorý potrebujem.

Michiel Veenstra: Cestovanie a počúvanie hudby patrí k sebe – a keď milujete hudbu tak ako ja, chcete si byť istí, že reproduktory splnia vaše očakávania. Podľa mňa je naozaj skvelé, že konštruktéri modelu Civic e:HEV spolupracovali so spoločnosťou Bose na vývoji vysoko kvalitných reproduktorov s cieľom dosiahnuť jedinečnú akustiku v kabíne vozidla – a ten rozdiel je naozaj zreteľný. Auto je teraz mojím obľúbeným miestom, kde sa o nové skladby môžem podeliť s priateľmi a rodinou.