Motocykle Honda na

Výstavy zamerané na úpravy motocyklov

Motocykle Honda na výstavách úpravcov motocyklov
Motocykle Honda na výstavách úpravcov motocyklov

Honda CB1100 od spoločnosti South Garage
Honda CB1100 od spoločnosti South Garage
Posunúť

GLEMSECK 101

Pravá tradícia motoristického športu v južnom Nemecku

Už od 60-tych rokov súperia dvoj- a štvorkolesové legendy motoristického športu vo vzrušujúcich pretekoch na legendárnych pretekoch Solitude okolo miesta akcie Glemseck. Glemseck 101 je trojdňový festival, ktorého cieľom je zachovať túto tradíciu pre široké obecenstvo. Navyše slúži ako miesto stretnutia návrhárov, technikov, vývojárov a ich motocyklov. Stretávajú sa tu medzinárodné osobnosti, pretekári a ľudia udávajúci trend.

Honda na podujatí Glemseck 101 v roku 2017

WHEELS & WAVES

Spojenie motocyklového športu, skejtbordu a surfovania

Wheels & Waves je motocyklový festival, ktorý sa koná v meste Biarritz vo Francúzsku a spája kultúru motocyklového športu, skejtbordu a surfovania so svojou vlastnou jedinečnou filozofiou, hudbou a štýlom. 

 

Honda na podujatí Wheels and Waves v roku 2017.

VÝSTAVA BIKE SHED

Výstava motocyklov ako žiadna iná

Výstava Bike Shed je oslavou kreatívnej kultúry spojenej so zákazkovou motocyklovou scénou a predstavuje jedinečné upravené motocykle obklopené umením, zábleskami fotoaparátov, živou hudbou, barmi, baristami ponúkajúcimi kávu, whisky a cigary, spoločenskými priestormi, najlepšími značkami motocyklov, holičstvami a majstrami tetovania v jedinečnom mieste konania na londýnskom móle.

 

Výstava Bike Shed.