CL500 vo farbách Candy Caribbean Blue Sea a Matte Laurel Green Metallic

Odraz vášho ja

V roku 1962 debutoval náš prvý pouličný motocykel typu scrambler – CL72. Povedali sme si, že je čas na novú generáciu, ktorá bude určená do ulíc súčasnosti. Nový model CL500 oplýva surovým štýlom a detailmi, ktoré sú vždy spojené s dlhou históriou. Do robustného a kompaktného podvozka sa vošiel silný dvojvalcový motor pre vodičské oprávnenie skupiny A2, ktorý priam prosí o to, aby ste na ňom jazdili, upravovali ho a užívali si. Rovnako ako originál.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CL500 stojaci na ceste.

Dokonalý vzhľad

Náš kultový štýl sa začína 12-litrovou palivovou nádržou – hladkou, zaoblenou a dokonale tvarovanou s autentickými gumovými kolennými chráničmi zvyšujúcimi pohodlie. A všetko, čo môže byť – motor, rám a zavesenie – je lakované načierno, aby to vyzeralo elegantne a minimalisticky. Gumené návleky chránia ramená vidlice rovnako ako kedysi. Vysoké a široké riadidlá umožňujú vynikajúce ovládanie a v súlade s tradíciou radu CL odrážajú sugestívny vysoko posadený výfuk s výrazným vŕtaným nehrdzavejúcim tepelným štítom a dvojitým vývodom, ktorý sedí presne na svojom mieste.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CL500 stojaci na ceste.

Vyniknite individualitou podľa svojich predstáv

My sme model CL500 vyrobili, vy si ho teraz môžete dotvoriť sami. A začína sa to farbou; môžete si vybrať medzi žiarivou oranžovou Candy Orange alebo modrou metalízou, ultra modernou matnou čiernou Gunpowder Black alebo robustnou matnou zelenou v zemitom odtieni. Čo ďalej? Záleží len na vás. Možno začnete jednoduchým potešením z jazdy, stretnutím sa s priateľmi, posedením a rozprávaním o motocykloch. Nájdete tu to, čo potrebujete a chcete pre svoj model CL500. Bude sa okolo vás vyvíjať tak, ako má, a stane sa motocyklom, o ktorom snívate. Je to viac než len životný štýl, je to život sám.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CL500 stojaci na ceste.

Stvorený na jazdu

Model CL500 je skonštruovaný tak, aby zvládol čokoľvek, čo vás čaká – poľné cesty, dláždené mestské ulice aj víkendové výlety. Odpruženie s dlhším zdvihom tlmí nerovnosti a pneumatiky s hlbokým dezénom zaisťujú istotu už od rýchlosti chôdze. Výška sedadla je 790 mm a stredná časť je štíhla, čo je skvelé na ľahký dosah nôh na zem a obratnosť pri nízkych rýchlostiach. Je tu dostatok miesta na nohy (vyššie sedadlo je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo) a sedadlo spolujazdca je posadené nízko, aby bolo ľahko dostupné. 

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CL500 stojaci na ceste.

Veľký krútiaci moment rovná sa okamžitá odozva

Či už s jazdou na dvoch kolesách ešte len začínate, alebo jazdíte už roky, tento motor si zamilujete. Radový osemventilový dvojvalec DOHC s kľukovým hriadeľom po 180° sa ľahko ovláda pri nízkych otáčkach, má plynulú odozvu škrtiacej klapky, ľahký priebeh výkonu a oduševnený zvuk. A vďaka nasávaniu, výfuku a prevodovke, ktoré sú určené pre cestný scrambler, je k dispozícii výrazný krútiaci moment v celom rozsahu otáčok – s maximom 43,4 Nm pri 6250 ot./min – čo dokáže zaručiť potrebné zrýchlenie, ktoré si vychutnajú aj tí najskúsenejší.

Zatvoriť


  • Candy Caribbean Blue Sea Štandardný režim
  • Matte Laurel Green Metallic Štandardný režim
  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Candy Energy Orange Štandardný režim
*

Jazdite takí, akí ste

Čo je to motocykel? Je to rozdiel. Motocykel vás odlišuje. Iste, je to dopravný prostriedok – jednoduchý, zábavný a príjemný. Ale zároveň je to oveľa viac. Definuje váš životný štýl a slobodu, ktorú získate, keď odložíte putá toho, čo sa od vás očakáva. Nedefinovateľní, neobmedzení, jazdite takí, akí ste.

Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom CL500.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.