NOVÉ MOTOCYKLE HONDA NA ROK 2024

Zatvoriť

PREDSTAVUJEME ÚPLNE NOVÝ MODEL CBR600RR

Dynamický trojštvrťový zadný záber na model CBR600RR pri jazde na okruhu

Prebuďte v sebe pretekárskeho ducha

Zrodený na pretekárskej dráhe. Pripravený na život na cestách. Nový model CBR600RR je dokonale vyladený superšportový stroj vyvinutý tímom HRC s úžasným štvorvalcovým motorom a svižným, skvele ovládateľným podvozkom vrátane klasického centrálne umiestneného agresívneho tlmiča výfuku, ktorý je schovaný pod sedadlom. Jednoducho sa mu nič nevyrovná.

PREDSTAVUJEME NOVÝ MODEL CBR1000RR-R FIREBLADE

Pohľad spredu na model CB1000RR-R Fireblade s jazdcom na trati

Súťaživosť v krvi

Nový model CBR1000RR-R Fireblade. Vďaka úpravám nasávania a hlavy valcov dosahuje vyšší výkon v strednom pásme otáčok a zmenené prevodové pomery zaisťujú neskutočnú dynamiku zrýchlenia pri výjazdoch zo zákrut. Zachovali sme maximálny výkon a vylepšili sme odozvu dvojitého elektronického ovládania plynu motora, ktoré sa prispôsobuje otáčkam a poskytuje vašej pravej ruke presnosť pri ovládaní plynu. Keď k tomu pripočítame zníženie hmotnosti – všade – a modernizované aerodynamické kryty s krídelkami, je to motocykel zrodený na pretekanie už v sériovom vybavení. Alebo objavovanie voľných ciest.

Technológia Honda E-Clutch

Predstavujeme systém Honda E-Clutch

Chcete postúpiť o krok ďalej? Jazda so systémom Honda E-Clutch. Ide o úplne novú, jedinečnú technológiu spoločnosti Honda, vďaka ktorej nemusíte pri rozbiehaní, zastavovaní alebo radení nahor aj nadol používať páčku spojky. Ovládanie je plynulé a okamžité – lepšie ako na profesionálnej úrovni – a vďaka nemu je prechádzanie zákrutami ešte zábavnejšie a jazda po meste bez stresu. A nerobte si starosti. Ak potrebujete kedykoľvek ovládať spojku ručne, nič vám v tom nebráni. Výber je na vás.

Nové modely CB650R a CBR650R sú prvými motocyklami, ktoré sa na trh uvádzajú s voliteľnou technológiou Honda E-Clutch.

PREDSTAVUJEME MODEL CB1000 HORNET

Vďaka obrovskému výkonnostnému potenciálu, vysokokvalitným komponentom, kompaktným rozmerom a novému osviežujúcemu štýlu je ťažké model CB1000 Hornet ignorovať. Jeho úlne nový vzhľad bol navrhnutý v Japonsku a riadi sa dvoma slovami: AGRESÍVNE a ČISTÉ. Na čele s prenikavým výrazom superkompaktných dvojitých projektorových LED svetlometov je palivová nádrž so znakom Hornet – s krídlami sklopenými dopredu. Vpredu je široká, ale vzadu sa radikálne zužuje a nadväzuje na ňu minimalistické sedadlo, ktoré podčiarkuje tradičný vzhľad Horneta. Ako dizajnový prvok je použitý aj nový rám, ktorý je však decentne lakovaný čiernou farbou – rovnako ako rúrkový zadný pomocný rám v mriežkovom štýle.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB500 Hornet

CB500 Hornet – pripojte sa k roju

Ste pripravení na zábavu pri jazde? Potrebujete náš nový model CB500 Hornet. Agresívny štýl streetfighterov je pretkaný DNA veľkých Hornetov. Stroj je vybavený svižným dvojvalcovým motorom pre jazdcov s vodičským oprávnením A2 a kvalitným podvozkom, ktorý je stvorený pre jazdu mestom aj po kľukatých cestách. A prémiové technológie – vrátane plnofarebného 5" TFT displeja, aplikácie Honda RoadSync s podrobnou navigáciou na displeji – a systém HSTC na riadenie priľnavosti zadného kolesa vás budú zabávať a spájať, pričom zaistia vašu bezpečnosť. Pripojte sa k roju.

SÉRIA 2024 AFRICA TWIN

Model Africa Twin v teréne s jazdcom v piesočných dunách

Ukované k odolnosti

Model Africa Twin práve prešiel modernizáciou. Stále je to úžasne svižný motocykel Adventure, tak ako doteraz – s výkonom, ktorý naplno preverí vaše schopnosti – navyše s krútiacim momentom umožňujúcim pomalú jazdu. Vďaka novému nastaviteľnému štítu sú jazdy po ceste oveľa pohodlnejšie. Bezdušové pneumatiky umožňujú ľahké opravy. A možnosť elektronického odpruženia motocykla Africa Twin ES s technológiou Showa-EERA™ otvára úplne nové obzory dobrodružstva.

Zistiť viac o modeli Africa Twin
Model Africa Twin v teréne s jazdcom v piesočných dunách

Skutočné dobrodružstvo sa nikdy nekončí

 Nový model Africa Twin Adventure Sports ES je výnimočný. Väčší krútiaci moment v stredných otáčkach zaručuje výrazné zrýchlenie pri predbiehaní. Predné 19-palcové koleso obuté do pneumatík 110/80-19, nižšia výška sedadla a elektronické odpruženie Showa-EERA™ spoločne zaisťujú dokonalé cestné jazdné vlastnosti. Aby bolo možné naplno využiť palivovú nádrž s objemom 24,8 l, poskytuje nová kapotáž a štít ochranu pred vetrom na dlhé a príjemné dni na sedadle motocykla. Presne na to je tento motocykel stvorený

Spoznajte model Africa Twin Adventure Sport
Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB500 Hornet

NX500 – nové zážitky.

Nový kompaktný a všestranný model NX500 ponúka dokonalú obratnosť v meste aj v teréne. Kombinácia pohodlia a agresívnej kapotáže v štýle rely s veľkým štítom, ktorý chráni pred vetrom, navyše prináša pohodlie. Vysokokvalitné technológie zahŕňajú 5" TFT displej s možnosťou pripojenia k smartfónu pomocou aplikácie Honda RoadSync. A jeho dvojvalcový motor patriaci do kategórie vodičského oprávnenia A2 poskytuje flexibilný a veľmi príjemný výkon s riadením trakcie HSTC.

Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CB650R s jazdcom

CB650R – Minimalistická dokonalosť.

Práve tu nájdete čisté kúzlo štvorvalca. Odstrojený model CB650R prináša mimoriadne príjemný výkon – od mestskej zástavby až po kľukatiace sa cesty na vidieku – prináša vzrušenie z intenzívneho zrýchlenia, ľahkú obratnosť a nový štýl inšpirovaný strojmi Neo Sports Café. Pevne zovreté uhly naznačujú novú kultivovanosť, ktorá ladí s minimálnou zdvihnutou zadnou časťou a ostrým novým šikmým svetlometom LED. Pridajte prémiové technológie, ako je prepracovaný TFT displej s možnosťou pripojenia smartfónu, a menej môže byť niekedy viac.

SORTIMENT RADU FORZA NA ROK 2024

Honda Forza 125 na mieste

Nerobte žiadne kompromisy

Športový skúter v štýle GT s pokročilými technológiami, praktickosťou a komfortom, to všetko v sofistikovanom dizajne. Na rok 2024 je model Forza 125 k dispozícii vo farbách Pearl Sienna Red, Matte Cynos Grey, Pearl Falcon Grey, Matte Pearl Pacific Blue a Matte Cynos Grey Metallic (SE).

Spoznajte model Forza 125
Honda Forza 125 na mieste

Sila ísť ešte ďalej

Tento prepracovaný a ostro vyzerajúci skúter dokáže zanechať dojem všade, kam príde. Inšpirované veľkým modelom Forza 750 – sa elegantne kombinujú a riadia prúdenie vzduchu, aby sa znížil tlak na chrbát jazdca pri rýchlosti a zvýšil sa komfort. Na rok 2024 dostáva model Forza 350 dve nové farebné verzie: Matte Pearl Pacific Blue, Matte Pearl Cool White a Pearl Nighstar Black.

spoznajte model Forza 350
Honda Forza 125 na mieste

Náš dokonalý skúter GT

Model vhodný na jazdy po meste aj v prírode, na prácu, voľný čas a aj na zábavu. Model Forza 750 kombinuje ostré a pevné tvary s typickým pohodlím a praktickosťou triedy GT-luxe. Na rok 2024 je model Forza750 k dispozícii vo farbách Matte Ballistic Black Metallic, Candy Chromosphere Red, Matte Jeans Blue Metallic a Iridium Grey Metallic.

Spoznajte model Forza 750

GOLD WING A GOLD WING TOUR 2024

Honda NT1100 na ceste

NT1100 – NOVÁ ÉRA CESTOVNÝCH STROJOV

Motocykel NT1100 ponúka všetko, čo potrebujete, v jednom stroji. Vďaka ľahkému a jednoduchému ovládaniu a pohodlnému dizajnu GT pre dvoch je svižný a prispôsobený požiadavkám mesta. Na rok 2024 sú k dispozícii dve nové farebné verzie: Matte Jeans Blue Metallic a Candy Chromosphere Red.

MODELY CMX500 A CMX1100 REBEL NA ROK 2024.

2024 X-ADV, štúdiový záber

2024 X-ADV

Keď pocítite túžbu po poznávaní, zíďte na budúcom výjazde, pretože náš priekopnícky crossover skúter dokáže v okamihu opustiť asfalt. Na rok 2024 sú k dispozícii nasledujúce štyri farebné verzie: Matte Ballistic Black Metallic, Iridium Grey Metallic, Grand Prix Red a Puco Blue.

Spoznajte model X-ADV

NOVÉ SKÚTRE A RAD STROJOV KUBATÚRY 125 CM3