Príslušenstvo

S našim príslušenstvom špičkovej kvality si svoju Hondu môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Na všetko príslušenstvo Honda
sa navyše vzťahuje skvelá záruka, vďaka ktorej nemusíte mať žiadne obavy.

Jazdec na modeli Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport v púšti.

Originálne príslušenstvo Honda

Jazdec na modeli Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport na Islande.

Zamerané na zákazníka

Naši jazdci poznajú cesty lepšie než ktokoľvek iný. Preto v spoločnosti Honda navrhujeme naše produkty v spolupráci so skutočnými odborníkmi: naši zákazníci.

Honda CB750 zaparkovaná vonku s príslušenstvom a jazdkyňou.

Harmonický dizajn

Originálne príslušenstvo Honda je navrhnuté spoločne s našimi motocyklami, aby bolo plne funkčné a dopĺňalo nielen motocykel, ale aj vašu jazdu.

Bočný záber modelu Transalp s balíkom Rally Pack.

Inovácia a kvalita

Naši návrhári pracujú na špičkovej úrovni výskumu a vývoja. Kvalitou nášho príslušenstva sme si istí a poskytujeme naň dvojročnú záruku.

Brožúra

Sortiment

Konfigurátor

Bočný záber modelu Honda CL500 v štúdiu.

Nakonfigurujte si príslušenstvo svojho motocykla

Navštívte náš konfigurátor, kde môžete pridávať príslušenstvo k svojmu motocyklu Honda a kontaktovať svojho najbližšieho predajcu. Konfigurátor navyše obsahuje čísla dielov príslušenstva, preto si ich môžu existujúci majitelia jednoducho vybrať.

Konfigurácia

Aplikácia Motocykle

Aplikácia Honda Motorcycles.

Aplikácia Honda Motorcycles

V aplikácii si nakonfigurujte svoj obľúbený motocykel Honda. Vyberte si farbu a pridajte príslušenstvo. K dispozícii je dokonca funkcia AR, vďaka ktorej sa môžete pozrieť, ako by sa nakonfigurovaný motocykel vynímal v reálnom prostredí.

Videá o príslušenstve

Prezrite si naše príslušenstvo v celej jeho kráse

2024 Africa Twin: Rally Pack Navrhnuté s dôrazom na zvýšenú odolnosť a výkonnosť v teréne, so širokými stúpačkami Rally zlepšujúcimi oporu a kontrolu a s krytmi motora/mriežkou chladiča na minimalizáciu poškodenia. Pri modeli Africa Twin s manuálnou prevodovkou je súčasťou výbavy rýchloradenie, zatiaľ čo pri verzii DCT je k dispozícii nožná radiaca páka. Farebne zladené kryty rúk chránia pred nepriaznivým počasím a pruhy na kolesách dodávajú stroju exkluzívny farebný nádych.

2024 CB1000RR-R Fireblade: Racing Pack Pridajte podrobnosti o rýchlosti do svojho stroja Fireblade. Rýchloradenie (štandardná výbava modelu Fireblade SP) urýchľuje radenie prevodových stupňov, zatiaľ čo kryt reťazového kolesa, chrániče rámu a obloženie palivovej nádrže poskytujú ochranu. Sedadlo s poťahom z materiálu Alcantara má štýl zodpovedajúci červenému alebo čiernemu krytu sedadla. Plniaci uzáver olejovej nádrže, pruhy na kolesách a vysoký dymový štít dotvárajú celkový štýl stroj.

2024 NX500: Adventure Pack Pripravte sa na náročné jazdy mimo mesta. Hmlové svetlá odlišujú motocykel NX500 od ostatných účastníkov cestnej premávky už z diaľky, kryty hánok chránia ruky, zatiaľ čo dymový štít a pruhy na kolesách dodávajú štýl. Kryt nádrže chráni lak pred poškodením zipsom..

2024 CB650R: Style Pack Aby sme vzhľad a štýl modelu CB650R zvýraznili, doplnili sme ho o vysokokvalitné hliníkové vložky panelov predného blatníka, kryty chladiča, bočné krycie panely a nálepky na boky nádrže. Hladinomer oleja plní praktickú funkciu.

Detail loga spoločnosti SC Project na výfuku.

Diely na mieru

Diely na mieru sú príslušenstvo vyvinuté našimi partnermi a navrhnuté ako doplnok k originálnemu príslušenstvu Honda.

SC-Project je popredný taliansky výrobca výfukových systémov určených na pretekárske aj cestné motocykle, ktorý pri svojich výrobkoch využíva vlastný vývoj aj dizajn. S potešením predstavujeme výfuky SC Project navrhnuté pre modely CB750 Hornet a Africa Twin.