Superšport

Vzrušujúce výkony a odvážny dizajn so športovou inšpiráciou.

Rad Honda CBR10000RR-R Fireblade
Honda CBR500R z predného pravého poloprofilu na ceste

Sila, výkonnosť a úplná kontrola

Tradícia víťazných výkonov značky Honda pokračuje aj v rade superšportových strojov CBR, ktorý prináša dokonalú kombináciu ergonomického dizajnu a športovej jazdnej polohe, ktorá sa inšpiruje motocyklami navrhnutými pre preteky Moto GP a WorldSBK. Motory sú vyladené na dosahovanie optimálnych výkonov, a preto sa ideálne hodia na okruhové dni alebo len na pár kôl. Vždy si vychutnáte skutočnú pretekársku atmosféru. 

Pre vodičské oprávnenie skupiny A2

CBR1000RR-R Fireblade

Zatvoriť

Honda Racing Corporation WorldSBK CBR1000RR-R Fireblade

Honda Racing Corporation

Pretekanie je pre spoločnosť Honda srdcová záležitosť už od samotného začiatku. V roku 1954 oznámil náš zakladateľ Soichiro Honda túžbu súťažiť v motocyklových pretekoch a do jej naplnenia vložil všetku energiu. Jeho odkaz žije dodnes a je v centre všetkého, čo robíme.

Superšportové modely Honda sa zúčastňujú na pretekoch MotoGP, WorldSBK a majstrovstiev sveta vo vytrvalostných pretekoch cestných motocyklov, ktoré predstavujú vrchol motocyklových pretekov. Ohromujúca rýchlosť musí byť vyvážená novými technológiami, ktoré poskytujú kontrolu, záber a ovládanie pri plnom výkone stroja.

Navštívte webové stránky, kde sa o tímoch a jazdcoch HRC dozviete viac.

HRC
Logo Honda CBR1000RR-R Wings na palivovej nádrži

Nájdite si dokonalý motocykel

Každý motocykel má jedinečnú osobnosť – tak ako vy. Ktorý je pre vás ten najlepší?