Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda GL1800 Gold Wing Tour so spolujazdcom

LUXUSNÝ CESTOVNÝ STROJ

Model Gold Wing Tour nie je vlajkovou loďou medzi motocyklami Honda pre nič za nič – ponúka najvyššiu úroveň výkonu a luxusu na cestách v meste aj na cestách. Vychádza z neuveriteľného modelu Gold Wing, má vyššiu maximálnu nosnosť a poskytuje pohodlnejšiu a uvoľnenejšiu jazdu pre spolujazdca. Luxusný materiál predného aj zadného sedadla zaručuje maximálne pohodlie pri jazde. Audiosystém a reproduktory prinášajú čistý zvuk. Dvojité hmlové svetlá LED zaručujú skvelú viditeľnosť. 

Gold Wing Tour, jazdec so spolujazdcom

Objaviteľská výprava.

Gold Wing Tour sa stará o pohodlie jazdca aj spolujazdca. Vďaka dynamickým jazdným vlastnostiam a odozve motora, ktoré uspokoja každého jazdca, sa spolujazdec môže usadiť vo svojom luxusnom sedadle a naplno si vychutnať cestovanie. Navyše možno ľahko otvoriť každý z kufrov a získať prístup k ich obsahu sediac na stroji. K dispozícii je aj doplnkový audio spínač (umiestnený na pravom kufri), ktorý slúži na ovládanie prehrávača. Zásuvka USB v ľavom kufri ponúka nabíjaciu prípojku na smartfón. Na väčšie pohodlie, najmä so spolujazdcom, je model Gold Wing vybavený dvoma režimami posúvania – dopredu a dozadu – čo je ideálne pri parkovaní.

Gold Wing Tour, jazdec so spolujazdcom

Dokonalá jazda.

Model Gold Wing Tour je rovnako ako model Gold Wing motocykel, ktorý si poradí s každou zákrutou. Dvojitý hliníkový rám so systémom zavesenia s dvoma priečnymi ramenami vpredu a elektronická regulácia tlmenia zaisťujú presnú odozvu odpruženia. A potom je tu motor. Plochý šesťvalec s objemom 1 833 cm3 je majstrovským dielom, ktoré poskytuje krútiaci moment 170 Nm už pri 4 500 ot./min a minimalizuje tak únavu zápästia. Vysoký krútiaci moment spoločne so systémom voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) zaručujú pre model Gold Wing Tour jednu z najpôsobivejších, najvyužiteľnejších a najzábavnejších pohonných jednotiek motocyklov na svete. Keď to všetko skombinujete, môžete sa spoľahnúť, že zážitok z jazdy na motocykli Gold Wing bude znova výrazne lepší.

Gold Wing Tour, jazdec so spolujazdcom

Výber je na vás.

Vychutnajte si luxusnú jazdu na dlhé vzdialenosti na modeli Gold Wing Tour vďaka 7-stupňovej prevodovke DCT, ktorá je súčasťou štandardnej výbavy. Ak chcete plne využiť potenciál motora a jeho vysoký výkon, vyberte si manuálny režim prevodovky. Na dlhších cestách však automatické režimy, ako je Jazda alebo Šport, predvídajú každý váš pohyb a pripravia prevodový stupeň, ktorý bude najvhodnejší.

Gold Wing Tour, jazdec so spolujazdcom

Zostaňte v spojení a zvýšte bezpečnosť s pokročilými asistentmi pre jazdcov.

Veľkorysý 7" farebný displej TFT poskytuje funkcie informačného a zábavného systému, ovládanie jazdných režimov, nastavenie odpruženia a navigáciu. A ak chcete zostať v kontakte so svetom, vďaka pripojeniu Apple CarPlay™ a Android Auto™ môžete na displej TFT preniesť rôzne funkcie svojho telefónu.

Dynamický záber na model Gold Wing Tour


  • Beta Silver Metallic Štandardný režim
  • Pearl Glare White Štandardný režim
  • Heavy Grey Metallic Štandardný režim
*
Honda GL1800 Gold Wing Tour, kompletná súprava doplnkov

Kompletná súprava doplnkov

Tento balík posúva zážitok z modelu Gold Wing Tour na vyššiu úroveň, pretože obsahuje všetko nasledujúce príslušenstvo: vysoký čelný štít, 12 V zásuvka, 3 vnútorné tašky, rohože pod batožinu, nosič v batožinovom priestore, osvetlenie batožinového priestoru a organizér. Súčasťou výbavy je aj krycia plachta na motocykel.

VÝBER JE NA VÁS

Horný kufor a bočné kufre, alebo len bočné kufre? Sami sa rozhodnite. Nasuňte ich sem.

Honda GL1800 Gold Wing
Honda Gold Wing Tour

Gold Wing Tour

Gold Wing

Zobrazenie modelu HONDA GL800 Gold Wing Tour v aplikácii

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.