CRF450R

Víťazná výhoda

 CRF450R na trati s jazdcom MX


Náš CRF450R zmenil hru v roku 2002. Vďaka neustálemu vývoju zo strany tímu HRC a prispeniu tých najlepších svetových jazdcov motokrosových majstrovstiev sveta sa od tých čias drží v čele. Vzali sme kombináciu neuveriteľne rýchleho motocykla CRF450R, ktorý zvíťazil na majstrovstvách sveta, jeho ľahkú svižnosť s výborným zvládaním zákrut, a pridali sme niečo navyše. Podvozok a odpruženie sú úplne prepracované pre laserom riadenú stabilitu v zákrutách v nerovnom teréne. Motor s úctyhodným výkonom v nízkych otáčkach zaručuje potrebnú silu a presné ovládanie škrtiacej klapky. Chcete získať výhodu pri jazde? Pozeráte sa na ňu.

Zatvoriť


  • CRF450R Štandardný režim
*
Honda CRF450R na trati s motokrosovým jazdcom

Závodné linky

Vývoj modelu CRF riadia tri zásady – nízka hmotnosť, centralizácia hmoty a ergonómia jazdca. A vylepšili sme plastové diely nového modelu CRF450R, aby ste sa ešte ľahšie dostali kam chcete vždy, keď to chcete. Kryty chladiča prekrývajúce 6,3-litrovú titánovú palivovú nádrž umožňujú pohodlnejší pohyb kolien dopredu aj dozadu, pričom všade sa jasne prejavujú čisté minimalistické línie typické pre pretekárske motocykle. Nový model sa vyznačuje sviežou grafikou v porovnaní s radom strojov CRF a po prvý raz zdobí jeho predný blatník okrídlený emblém Honda.

Honda CRF450R na trati s motokrosovým jazdcom

Pretekársky motocykel HRC, ktorý môžete vlastniť

Honda CRF450R je od svojho predstavenia v roku 2002 etalónom motokrosových vozidiel. Jeho výbava sa vždy snažila poskytnúť jazdcovi plnú ovládateľnosť prostredníctvom rovnováhy a obratnosti, či už ide o amatérskeho milovníka rýchlosti alebo profesionálneho pretekára. Neustále sa vyvíja a vývoj išiel vždy ruka v ruke s potrebami továrenských jazdcov MXGP HRC a nikto z nich nebol taký vplyvný ako niekoľkonásobný víťaz majstrovstiev sveta #243 Tim Gajser. Na rok 2025 má na preteky k dispozícii úplne nový model CRF450R. A čo robí nový CRF450R naozaj výnimočným, je to, že ho môžete vlastniť.

VYBERTE SI SVOJ STROJ

CRF450RWE
CRF450R

CRF450R

CRF450RWE