CRF250R

Pokročte vpred a vyhrajte

Honda CRF250R


Súťaž MX2 je rozpálená. A nový model CRF250R nájdete v centre boja. Pre rok 2025 prichádza s presne tými istými vylepšeniami podvozku – a celým jeho rodokmeňom víťazným v šampionáte MXGP – ako CRF450R, pre stabilitu a kontrolu v zákrutách pri vysokej rýchlosti. Motor poskytuje ešte väčšiu dynamiku v strednom rozsahu otáčok a teraz je vybavený systémom kontroly trakcie Honda (HSTC) zaručujúcim maximálnu trakciu zadného kolesa, ktorá pomáha vyhrávať preteky. Nové plasty definujú čistú pretekársku agresivitu. Ak ste pripravení postúpiť na vyššiu úroveň, kľúčom k úspechu sa stane motocykel CRF250R.

Zatvoriť


  • CRF250R Štandardný režim
*
Honda CRF250R – dynamická snímka na trati s motokrosovým jazdcom

Pripravené na preteky

CRF250R má nové vylepšenia karosérie a podvozku. A vylepšili sme plastové diely, aby ste sa ešte ľahšie dostali kam chcete vždy, keď to chcete. Kryty chladiča prekrývajúce 6,3-litrovú titánovú palivovú nádrž umožňujú pohodlnejší pohyb kolien dopredu aj dozadu, pričom všade sa jasne prejavujú čisté minimalistické línie typické pre pretekárske motocykle. Prepracovanie sa vyznačuje sviežou grafikou v porovnaní s radom strojov CRF a po prvý raz zdobí jeho predný blatník okrídlený emblém Honda.

Honda CRF250R, dynamická snímka spredu na trati s motokrosovým jazdcom

Konkurencia sa nikdy nezastaví

V bežnom roku, kde vedie CRF450R, nasleduje CRF250R. Ale konkurencia v pretekoch MX2 nečaká a toto nie je bežný rok, preto sme na rok 2025 dali modelu CRF250R úplne rovnaké vylepšenie podvozka aké má stroj MXGP. A nenechajte sa zmiasť. Ide o kompletné vylepšenie továrenskej špecifikácie, ktorá sa riadi tým, čo je potrebné, aby tím HRC poskytol našim jazdcom motocykel – v triede 250 alebo 450 – ktorý ich dovezie k víťazstvu. Na akejkoľvek úrovni je to ťažké. Ale to sa nám páči. Motokrosových pretekov sa zúčastňujeme už viac než 50 rokov, zažili sme všetky vrcholy a pády. Čo vieme, je to, čo tu vidíte. Model CRF250R na rok 2025.

KTORÝ MODEL SI VYBERIETE?

CRF250R
CRF250R

CRF250R

CRF250RWE