CBR650R

Čistý výkon štyroch valcov

Dynamický trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CBR650R s jazdcom.


Štvorvalcové športové motocykle strednej triedy sú vzácne a krásne. Presne ako CBR650R. Má plynulý nástup výkonu ako turbína – od nízkych až po vysoké otáčky. Výhoda vyššieho výkonu, ktorú prináša radenie so spojkou E-Clutch – voliteľný variant v prípade záujmu. Agresívne prepracovaný štýl inšpirovaný naším modelom CBR1000RR-R Fireblade. A prémiové technológie, ako je nový TFT displej a možnosť pripojenia k aplikácii Honda RoadSync, vďaka ktorým táto hviezda žiari ešte jasnejšie.

Zatvoriť

Štýlová rýchlosť

Plynule vinúci sa výfuk Štyri zvody sa elegantne spájajú do tlmiča výfuku a vytvárajú úžasný zvuk.

Rýdzi štýl CBR Čisto superšportová DNA, rovnako ako pri modeli Fireblade. Elegantný a agresívny.

Trikolóra CBR Náš pretekársky charakter: Červená znamená vášeň, modrá technický rozvoj a biela súťaženie.

Bočný pohľad na motocykel Honda CBR650R na pobrežnej ceste.
Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CBR650R s jazdcom.
Pohľad zboku na motocykel Honda CBR650R zaparkovaný pred budovou.


Honda CBR650R, detail štvorvalcového motora

Sila štvorvalca

Radový 16-ventilový štvorvalec DOHC s výkonom 70 kW/94 k pri maximálnom výkone až do 12 000 ot./min a s krútiacim momentom 63 Nm zaisťuje plynulý výjazd zo zákrut. Pre vodičské oprávnenie skupiny A2 je k dispozícii prestavba na 35 kW, ktorá je pripravená na plný výkon po získaní vodičského oprávnenia skupiny A. Pretože výkon vyžaduje kontrolu, antihoppingová spojka reguluje zadné koleso prudkým brzdením a podraďovaním, aby zabránila jeho zablokovaniu. 

Model Honda CBR650R s technológiou E-Clutch

E-Clutch
jazda na vyššej úrovni

Jedinečné pre značku Honda. Systém E-Clutch posúva jazdu na vyššiu úroveň. Pri šesťstupňovej prevodovke si môžete vybrať manuálne ovládanie spojky, rovnako ako pri bežných prevodovkách. Alebo si na TFT displeji vyberiete systém E-Clutch a nemusíte si všímať páčku spojky. A to je všetko. Pri rozjazde z miesta, radení nahor a nadol a zastavovaní stačí iba ovládať nohou radičku. Systém E-Clutch sa postará o zvyšok, hladko, okamžite a kedykoľvek ako skúsený športový jazdec. Motor vám už nikdy nezdochne. Riešenie dopravných situácií je oveľa jednoduchšie. A potrebujete z nejakého dôvodu spojku? Žiadny problém. Kedykoľvek ju môžete použiť.

Ďalšie informácie
CBR650R – pripojenie smartfónu pomocou aplikácie Honda RoadSync

Buďte v spojení

Tento motocykel vám kryje chrbát. Úplne nový je 5" plnofarebný TFT displej, ktorý sa ovláda podsvieteným prepínačom na rukoväti s rukou vo veľmi prirodzenej polohe a umožňuje lepšiu viditeľnosť za všetkých podmienok. Obidve súčasti boli navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, a displej slúži na minimalizovanie odleskov pri jasnom slnečnom svetle. Navyše ponúka plnú konektivitu prostredníctvom aplikácie Honda RoadSync. Počas jazdy umožňuje vďaka smartfónom so systémom Android a iOS využívať navigáciu na displeji, uskutočňovať a prijímať hovory alebo počúvať hudbu.

Pohľad zozadu na jazdca na motocykli Honde CBR650R na ceste.

Mechanická mágia

Nič sa mu nevyrovná. Vypočujte si, ako tento úžasný štvorvalec ožíva.

Reproduktor

Plnokrvný pretekársky stroj alebo nenápadný výkonný motocykel

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
*

Aplikácia Honda Motorcycles

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS Súbor na stiahnutie pre Android