CBR650R

OBJAVTE MIESTO BEZ HRANÍC:
SVOJU POSADNUTOSŤ.

 

CBR650R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj s jazdcom rýchlo jazdiaci po pretekárskej trati
CBR650R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj s jazdcom rýchlo jazdiaci po pretekárskej trati

Toto je motocykel pre rodených pretekárov. Model CBR650R, navrhnutý s dôrazom na aerodynamiku vo vysokej rýchlosti, ktorý prichádza s vylepšeným odpružením, vybavením aj štýlom, je mimoriadne ostrým strojom, ktorého hlavným cieľom je prinášať športovú jazdu, vzrušujúci výkon a výnimočný krútiaci moment. Objavte miesto bez hraníc: svoju vášeň.

ČISTÁ PRETEKÁRSKA DNA NA CESTE

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Otočiť Otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Zväčšiť Zväčšiť
Výber farby

  ZVUK VÝKONU

  Cesta sa vám otvára, donekonečna. Zapínate motor. Jedinečný zvuk dokonale vyladenej štvorvalcovej symfónie vás okamžite prenesie inam. Uhol tlmiča výfuku bol navrhnutý špeciálne tak, aby privádzal rev motocykla CBR650R k vašim ušiam, preto si môžete dopriať ohromujúci zvukový zážitok, ktorý vám prinesie len radový štvorvalec. Ste pripravení vyraziť na cestu. Vaša cesta (ktorú si najlepšie vychutnáte so slúchadlami na ušiach).

  CBR650R on the track
  CBR650R on the track

  DOPLNENIE „R“ DO CBR

  Stroj zrodený na pretekárskej dráhe, priťahuje pozornosť na ulici.

  V prípade modelu CBR650R sa zdokonalila jeho pretekárska DNA, ktorá umožňuje agresívnu jazdu na ceste. Stúpačky a riadidlá vám zaistí optimálnu prevádzkovú polohu a plynulý pohyb na stroji, čím zaisťujú dokonalé vyváženie v zákrutách pri jazde po vzrušujúcich cestách. Predná pneumatika je krásne vyvážená s cieľom zaistiť presný nájazd do zákruty, zatiaľ čo zadná pneumatika s prierezom 180 mm ponúka ohromujúcu priľnavosť. Predné prenikavé duálne LED svetlomety dopĺňajú obopínajúcu aerodynamickú kapotáž a ich štýl sa prejavuje aj v minimalistickom sedadle a prepracovaných tenších bočných paneloch. Výrazne prepracovaný bol dokonca aj zadný držiak evidenčného čísla. Pri elektrizujúcom reve výfuku v maximálnych otáčkach motora sa vám zježia chlpy po celom tele.

  VZRUŠUJÚCE ZRÝCHLENIE AŽ DO ČERVENEJ ZÓNY

  Je to náš cieľ. Výkon štvorvalca v tom najlepšom prevedení.

  Radový štvorvalcový 16-ventilový motor DOHC bol skonštruovaný na každodenné používanie. Úzke, krátke prevody a plynulý nárast výkonu sa postarajú o famózne zrýchlenie – a potom tu máme ten pôsobivý zvuk, ktorý sprevádza nárast otáčok. Je to návykové. Antihoppingová spojka uľahčuje radenie na vyšší prevodový stupeň a zvláda ostré podraďovanie. Voliteľný systém kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) zaisťuje trakciu zadného kolesa. Z technického hľadiska je to majstrovský kúsok. Zabavte sa s ním.

  CBR650R, štúdiový záber, priblížený pohľad na motor
  CBR650R, štúdiový záber, priblížený pohľad na zadné koleso
  CBR650R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj s jazdcom rýchlo jazdiaci po pretekárskej trati
  CBR650R, štúdiový záber, priblížený pohľad na výfukové potrubie

  ŠPIČKOVÉ VYBAVENIE

  Vysoký výkon znamená výborné technické parametre.

  Model CBR650R nemá konkurenciu. Skutočná športová stredná váha má špecifikáciu, vďaka ktorej spĺňa jednoznačný zámer. Svižné, agilné a štýlové prevedenie s rýchlymi dvojitými LED svetlometmi vybavenými novými reflektormi, ktoré zaistia ešte prenikavejší vzhľad a podčiarkujú agresívne krivky motocykla. Pripínanie riadidiel pod hornou časťou prednej vidlice zaistí dokonalú kontrolu a údaje z prístrojového panela LCD sa teraz ešte ľahšie čítajú. A pretože niekedy život zasahuje do jazdy, je teraz pod sedadlom nabíjacia zásuvka USB.

  CBR650R, trojštvrťový predný záber z pravej strany na pretekársku trať
  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.