Posunúť
Honda SH150i, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany s modelom

Nemilosrdná elegancia

Honda SH150i, pohľad z ľavej strany na stroj s jazdcom pri jazde mestom

ŽIVOT JE RÝCHLY AKO NÁŠ NOVÝ SKÚTER SH150i

VYRAZTE VPRED. UDRŽTE SI NÁSKOK

Dostaňte sa na špičku v danej triede.

Moderný život plynie rýchlo bez ohľadu na to, kde žijete. Musíte napredovať a udržať si náskok. Rovnako ako náš krásny, úplne nový skúter SH150i. Skúter obľúbený v Taliansku s dokonalou rovnováhou medzi fyzickou veľkosťou, výkonom a ovládateľnosťou prešiel kompletným prepracovaním, aby bol ešte dokonalejší. S cieľom dosiahnuť rýchlejšiu akceleráciu a vyššiu maximálnu rýchlosť sme mu dali úplne nový výkonnejší a úspornejší 4-ventilový motor eSP+ vybavený systémom HSTC. Nový ľahký rám uvoľňuje úložný priestor a zaujme aj elegantná sofistikovanosť sviežeho štýlu skútra SH150i.

Ultramoderná mobilita

Kvalita jazdy sa zlepšila vďaka kompletnému prepracovaniu geometrie zavesenia zadného kolesa. Chcete uložiť integrálnu prilbu tak, aby vám ešte zostalo miesto? Je to jednoduché. Vďaka novému rúrkovému oceľovému rámu (v ktorom je pod plochou podlahou typickou pre SH umiestnená 7-litrová palivová nádrž) sme uvoľnili ďalší užitočný priestor. O viac než 50 % viac; 10 litrov navyše vám umožňuje využiť celkovo 28 litrov úložného priestoru pod sedadlom. Pohodlie zvyšuje vstavaná USB nabíjačka.

Honda SH150i, pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom pri jazde mestom
Honda-SH150i, predná strana, detail predného svetlometu

Jazdite bez starostí

Dobre čitateľný LCD displej nie je nijako rušivý, zatiaľ čo plné osvetlenie LED predstavuje prémiový prvok, ktorý očakávate. Inteligentný kľúč Honda Smart Key umožňuje ovládať zapaľovanie, sedadlo, viečko palivovej nádrže a zámok riadenia priamo z vrecka. Ovláda aj voliteľný automaticky uzamykateľný inteligentný horný kufor. Na zimné dochádzanie je k dispozícii aj možnosť využiť zvýšenú ochranu pred nepriaznivým počasím, napríklad prostredníctvom čelného štítu alebo krytov rúk.

Honda-SH150i, pohľad z pravej strany na zaparkovaný stroj

Na detailoch záleží

Prezrite si jedinečné prvky, vďaka ktorým je skúter SH150i špičkou v svojej triede.

  • Pearl Nightstar Black Štandardný režim
  • Pearl Falcon Grey Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White Štandardný režim
  • Matte Pearl Pacific Blue Štandardný režim
  • Matte Coal Black Metallic Štandardný režim
  • Vetro Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White (SE) Štandardný režim
*

VYLEPŠENÝ DYNAMICKÝ VÝKON

Nový kvapalinou chladený 4-ventilový motor eSP+ nášho skútra SH150i je rýchlejší, úspornejší a čistejší než v minulosti.

Aby sme zachovali výhodu dlhého dojazdu skútra SH150i, dali sme mu nový kvapalinou chladený 4-ventilový štvortaktný motor eSP+ s objemom 156,9 cm3, ktorý má vyšší výkon (11,8 kW pri 8500 ot./min) a krútiaci moment (14.2Nm pri 6500 ot./min) než nahrádzaný 2-ventilový motor. Zrýchlenie – z miesta aj pri predbiehaní – je lepšie než predtým a maximálna rýchlosť sa zvýšila o 5 km/h. V meste aj na diaľnici vám skúter SH150i poskytne výhodu.

Úsporný a čistý

Spotreba paliva (bez aktivovaného vypnutia motora pri voľnobehu) klesla z 2,37 l/100 km pri 2-ventilovom motore eSP+ na 2,3 l/100 km pri 4-ventilovom motore eSP+ (režim WMTC). Vďaka tomu sú dlhšie cesty ešte príjemnejšie. Rovnako dôležité pre životné prostredie je aj to, že motor spĺňa normu EURO5. Prípustné limity emisií výfukových plynov stanovené normou EURO5 sú v porovnaní s normou EURO4 výrazne nižšie.

TECHNOLÓGIA VYPNUTIA MOTORU PRI VOĽNOBEHU

AUTOMATICKÉ VYPNUTIE A NAŠTARTOVANIE MOTORA NA SEMAFORE

Honda SH150i, detail ľavej rukoväti
Honda SH150i, záber z ľavej strany na zaparkovaný stroj