CB500X – CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM

CB500X – CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM

Toto je chvíľa, na ktorú ste čakali. Nastal čas zajazdiť si na modeli CB500X. Motocykel má výrazný drsný charakter a svojím štýlom láka na výpravu za dobrodružstvom. Vyznačuje sa novými farebnými kombináciami, vylepšeným a špičkovým zdvihom odpruženia a výkonnými brzdami. Stroj poháňa dvojvalcový motor umožňujúci jazdu s oprávnením triedy A2 a plyn citlivo reaguje aj na ten najmenší pohyb vašej pravej ruky. Za prekvapujúco výhodnú cenu.

CB500X – NEBOJTE SA DOPRIAŤ SI SLOBODU

NEBOJTE SA DOPRIAŤ SI SLOBODU

Toto je sloboda. Jazdite na motocykli a zbavte sa každodenných starostí, aby ste spoznali sami seba a aj svet okolo vás. Ani vy nestojíte na mieste. S čerstvým vodičským oprávnením skupiny A2 ste pripravení na nové dobrodružstvo na stroji CB500X. Každá cesta je jedinečná. V meste alebo mimo neho vás za každým ďalším rohom čaká vždy niečo iné. A neexistuje lepší pocit.

CB500X – Začiatok novej cesty

Ak ste pripravení, je pripravený aj stroj CB500X

Viete, kam chcete vyraziť nabudúce. Model CB500X je dokonalý partner na cesty. Vďaka kompaktnému prevedeniu crossovera môžete sedieť pohodlne vo vzpriamenej polohe (výška sedadla je len 830 mm), keď budete v sedle tráviť dlhé dni, alebo len dochádzate do práce. Palivová nádrž s objemom 17,5 litrov ponúka dostatočný dojazd, aerodynamický kryt a štít účinne odkláňajú prúdenie vzduchu a široké riadidlá poskytujú dostatočnú kontrolu aj pri nízkej rýchlosti, čo je ideálne pri jazde hustou premávkou.

CB500X – Začiatok novej cesty

Bude dokonale pod kontrolou bez ohľadu na to, kam vyrazíte

Či už jazdíte pokojne alebo športovejšie, nová 41 mm obrátená vidlica Showa SFF-BP ponúka oddelenú pružinu od tlmenia a poskytuje vynikajúce odpruženie aj ovládateľnosť. Tuhosť pružiny a tlmenia zadného tlmiča Showa sme upravili, zatiaľ čo nové odľahčené kolesá a kyvná vidlica – spolu s výraznejším posunom hmotnosti dopredu – zaisťujú rýchle riadenie a stabilitu. Aj nové, dvojité 296 mm kotúče sú vybavené dvojpiestovými strmeňmi, vďaka ktorým má motocykel väčší brzdný výkon bez toho, aby sa zvyšovala zotrvačnosť.

CB500X – Začiatok novej cesty

Ponúka mohutný krútiaci moment

Budete prekvapení, čo všetko dokáže tento dvojvalcový motor patriaci do skupiny A2. Maximálny výkon je samozrejme nastavený na 35 kW, ale maximálny krútiaci moment 43 Nm dosiahnete už pri otáčkach 6 500 ot./min. Vďaka tomu má motocykel dostatočný výkon v spodnom a strednom rozsahu otáčok a to je presne to, čo potrebujete na rýchle predbiehanie – najmä, ak veziete spolujazdca alebo ste poriadne naložení. A na presné ovládanie šesťstupňovej prevodovky je motocykel vybavený pomocnou spojkou v olejovom kúpeli, ktorá uľahčuje radenie nahor a zvláda zablokovanie zadných kolies pri prudkom brzdení a rýchlom podraďovaní.

CB500X – Začiatok novej cesty

Kokpit lákajúci na cesty za dobrodružstvom

Tento kokpit pripravený vyraziť za dobrodružstvom. Invertované prístroje LCD zahŕňajú rýchlomer, otáčkomer so stĺpcovým grafom, dve denné počítadlá kilometrov, ukazovateľ stavu paliva/spotreby, ukazovateľ zaradeného prevodového stupňa a indikátor radenia nahor. Všetko osvetlenie je vybavené technológiou LED a svetlomety majú optimalizovaná diaľkové/stretávacie svetlá. Aby vás ostatní účastníci cestnej premávky lepšie videli, majú teraz predné smerové svetlá funkciu obrysových svetiel.

Pripravení vydať sa za dobrodružstvom

Kamkoľvek vás cesta povedie. Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.