Dynamický záber zboku na model Honda SH350i

SPOĽAHLIVÝ VÝKON. NADČASOVÝ ŠTÝL.

Naše skútre SH sa vo svete dvojkolesových strojov stali ikonou a už niekoľko desaťročí umožňujú jednoduchú a pohodlnú prepravu obrovskému množstvu majiteľov po celej Európe. Za svoj prvotriedny špičkový výkon vďačia spoľahlivosti, výkonnému motoru, praktickosti, ktorú ponúka plochá podlaha, a stabilite, ktorú prinášajú veľké 16-palcové kolesá. To všetko odeté do nadčasového, kompaktného a osobitého štýlu SH.

Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel

Spoľahlivý výkon

SH350i má vyšší výkon vďaka štvorventilovému kvapalinou chladenému motoru s väčším objemom, ktorý poskytuje vysoký krútiaci moment v nízkych a stredných otáčkach a pomáha vám pri jazdách po meste. Motor je nielen výkonnejší, čo napomáha plynulej jazde na diaľnici, ale aj účinnejší a vďaka splneniu emisnej normy EURO 5 šetrnejší voči životnému prostrediu.

Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel

Praktickosť v meste

Vďaka bezrúrkovému oceľovému rámu a kolesám s priemerom 16 palcov sa model SH350i ľahko ovláda aj pri nízkych rýchlostiach a ponúka uvoľnenú, vzpriamenú jazdnú polohu a rovnú podlahu, ktorá vám zaistí stabilitu a praktickosť pri každej jazde po meste.

Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel

Technológie na mieru

Model SH350i je vybavený zodpovedajúcimi technológiami, napríklad inteligentným kľúčom Honda Smart Key a nabíjacou zásuvkou USB na spríjemnenie každodenného používania. Voliteľný inteligentný horný kufor a úložný priestor na prilbu pod sedadlom ovládaný kľúčom Smart Key, zvyšujú praktickosť, zatiaľ čo prístrojový panel LCD poskytuje prehľadné informácie, aby ste sa dostali tam, kam potrebujete.

Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel

Evolúcia ikony

Vďaka kombinácii elegancie s prvotriednou kvalitou a technologickou vyspelosťou ponúka model SH350i to najlepšie. Sofistikované konštrukčné detaily nájdete všade. Spoločne prispievajú k tomu, aby ste bez problémov zvládli svoj deň. Vďaka dlhoročnému vývoju a dedičstvu sa model SH350i stal v rámci ponuky spoločnosti Honda mimoriadne všestranným motocyklom.

Bočný záber modelu Honda SH350i pred budovami


Pozrite si podrobnejšie technické údaje a ceny

Technické údaje a cena
  • Black Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White Štandardný režim
  • Matte Ruthenium Silver Metallic Štandardný režim
  • Zafiro Blue Metallic Štandardný režim
  • Matte Techno Silver Metallic Štandardný režim
  • Matte Coal Black Metallic Štandardný režim
*

Originálne príslušenstvo

35-LITROVÝ INTELIGENTNÝ HORNÝ KUFOR

35-LITROVÝ INTELIGENTNÝ HORNÝ KUFOR

Inteligentný horný kufor možno farebne zladiť. O jeho otváranie a zamykanie sa stará ten istý inteligentný kľúč Smart Key, ktorým sa ovláda zapaľovanie. Kufor ponúka flexibilný úložný priestor na dochádzanie do práce v priebehu týždňa a aj na víkendové jazdenie. Poskytuje dostatočný priestor na jednu integrálnu prilbu alebo dve prilby bez tvárovej časti. K dispozícii je aj vnútorný vak.

VYHRIEVANÉ RUKOVÄTE

VYHRIEVANÉ RUKOVÄTE

Mimoriadne štíhly dizajn, ktorý vyhrieva rukoväti v 180° oblasti na miestach, kde sú ruky najviac citlivé na chlad. Ovládací prvok vyhrievania integrovaný, aby zaistil čo najpohodlnejšiu jazdu. Musí sa použiť v kombinácii s uchytením vyhrievaných rukovätí.

U-LOCK 123/217

U-LOCK 123/217

Zámok U-LOCK s cylindrickým kľúčom odolný voči neoprávnenej manipulácii. Zámok U-LOCK predstavuje zabezpečenie proti krádeži vysokej úrovne a vám dáva istotu, že váš skúter je v bezpečí, keď ho necháte bez dozoru.

VYSOKÝ ČELNÝ ŠTÍT

VYSOKÝ ČELNÝ ŠTÍT

Zvýšte svoje pohodlie pri jazde vďaka čelnému štítu vysokému 46 cm, ktorý je dokonale prispôsobený dizajnu modelu SH350i.

Honda SH350i, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.