CB125R

Pripravené na jazdu ulicami


CB125R je nielen pozoruhodný, ale jeho koncentrovaný výkon zaisťuje, že jazdí tak dobre, ako vyzerá. Ponúka elegantný a minimalistický dizajn, ktorý sa vyznačuje kultovým vzhľadom a pomôže vám vystúpiť z davu. Ľahko ovládateľný a vyrobený s vyladenou technológiou, očakávajte presné ovládanie, ktoré je ideálne pre nových držiteľov licencie A1.

Myslite vo veľkom s odvážnym štýlom a silou

Tento malý člen radu Neo Sports Café s označením CB1000R okamžite upúta pozornosť. Modernizovaný model CB125R sa môže pochváliť odvážnym dizajnom s modernými prvkami vrátane rúrkového oceľového rámu. Kruhový svetlomet s výrazným rámčekom dotvára nezameniteľný profil. Spoločne s plným LED osvetlením a plnofarebným 5-palcovým TFT displejom to modelu CB125R dodáva sofistikovanosť.

Čo však skutočne priťahuje pozornosť, je koncentrovaný výkon 4V motora DOHC s objemom 125 cm3. Presnosť zavesenia vidlíc Showa SFF-BP USD prináša hladšiu jazdu a príjemnejší zážitok z jazdy po hrboľatých cestách.

 

Podstata radu Neo Sports Café: Splynutie s motocyklom

Neo Sports Café vyniká elegantnou jednoduchosťou technického prevedenia, odvážnym štýlom a brutálnou krásnou. Každý model ponúka parametre špičkovej úrovne s dôrazom na kvalitu komponentov. Menej je viac, pokiaľ ide o aktualizovaný CB125R. Motocykel v prevedení Street s objemom 125 cm3, ostrými líniami, impozantným LED svetlom a charakteristickými krivkami – retro-minimalizmus navrhnutý tak, aby vynikol.

Odvážne farby.

  • Mat Cynos Gray Metallic Štandardný režim
  • Reef Sea Blue Metallic Štandardný režim
  • Pearl Cool White Štandardný režim
  • Pearl Splendor Red Štandardný režim
*