Honda Adventure Roads – Maroko 2024.

Zatvoriť

Výprava Honda Adventure Roads vstupuje do novej kapitoly, ktorá poskytne priaznivcom motocyklov Africa Twin príležitosť jazdiť s nami každý rok počas nasledujúcich troch rokov. Ďalšie podujatia sa v rámci Honda Adventure Roads tentoraz uskutočnia v Maroku, kde sa model Africa Twin vráti k svojim koreňom a vydá sa na vzrušujúcu 10-dňovú expedíciu po stopách predchádzajúcich ročníkov rely Dakar.

 

Všetkých 30 miest pre jazdcov pre Honda Adventure Roads Morocco je teraz plných. Nižšie sa môžete ešte stále zaregistrovať a dostávať najnovšie správy a aktuálne informácie o našej nadchádzajúcej ceste do Maroka. Ak sa prihlásite na odber aktualizácií udalostí, buďte prvý, kto sa dozvie o podujatí v roku 2025 s exkluzívnym oknom na skorú registráciu záujmu.

 

DOSTÁVAJTE AKTUÁLNE INFORMÁCIE O PODUJATÍ

Marocká krajina s cestnými jazdcami na strojoch Honda Adventure.

Výzva

Novinkou pre podujatie HAR2024 je skutočnosť, že jazdci sa budú navádzať sami pomocou systému Tripy II, aby zažili skutočné dobrodružstvo. Tím výpravy HAR vytvoril roadbook šitý na mieru pre Maroko, ktorý zahŕňa rôznorodé terény a rozmanité prevýšenia, preto budú mať jazdci možnosť posúvať svoje hranice. Vaša cesta sa začne v Agádíre a zamieri na východ k zlatým dunám M'hamidu, pričom vedie v okolí kruhovej hory Gara Medouar. Jazdci dostanú možnosť prejsť strmým kaňonom rieky Dades a zamieria hlbšie do zvetrávajúcich horských priesmykov a údolí smerom ku kultúrnemu mestu Fes. Smerom na sever je terén čoraz bohatší na flóru, pretože trasa mieri do národného parku Tazekka a končí v Nadore.

Marocká krajina s cestnými jazdcami na strojoch Honda Adventure.

Učte sa od tých najlepších

Učte sa a jazdite s tými najlepšími, pretože sa k vám na cestu pridajú naši vlastní jazdci z tímu HRC*. Budú vám poskytovať tipy a inšpiráciu na jazdu, jazdiť s vami v náročnom teréne a večer sa k nám pripoja na večeru.

*Podľa ich potvrdeného kalendára pretekov na rok 2024.

Marocká krajina s cestnými jazdcami na strojoch Honda Adventure.

Ubytovanie inšpirované dobrodružstvom

Od príletu na letisko v Agádíre až po odchod z Nadoru sa o vás bude starať spoločnosť Honda. Stačí si vziať len jazdeckú výstroj a dobrodružného ducha. Jazdci sa ubytujú v luxusných marockých hoteloch a tradičných bivakovacích táboroch, v ktorých možno pod jasnou oblohou pozorovať hviezdy. Po celý čas trvania dobrodružstva budete mať k dispozícii sprievodcov a špecializovaných mechanikov, ktorí vám poskytnú podporu a istotu. Pneumatiky a tankovania sú zahrnuté v cene od organizátorov podujatia, a dokonca vám každú noc odvezieme samostatne batožinu do miesta ubytovania, aby ste sa mohli na dobrodružstvo sústrediť naplno. Účastníci budú mať príležitosť spoznať náročný terén a krásnu krajinu, zoznámiť sa s marockou kultúrou aj obyvateľmi tejto krajiny a vychutnávať si jedinečné zážitky šité na mieru.

Marocká krajina s cestnými jazdcami na strojoch Honda Adventure.

Vydajte sa na hranicu vlastných možností

Vyskúšajte si najnovší model motocykla Africa Twin s kompletnou výbavou a príslušenstvom. Model Africa Twin je odolný a pri každej výprave Adventure Roads sa dôkladne preveria jeho možnosti. Je spoľahlivým partnerom každého motocyklistu na cestách za dobrodružstvom. Kompaktný výkonný stroj vybavený dvojvalcovým motorom s agresívnym rely dizajnom, ktorý bol pôvodne ovplyvnený tímom HRC. 

Naplánovaná trasa a mapa výpravy Honda Adventure Roads.

Trasa pre Maroko 2024.

Pozrite sa na plánovanú trasu výpravy Honda Adventure Roads 2024 v Maroku. 


Skupina jazdcov na Islande.

Filozofia

Honda Adventure Roads je viac než len adrenalínová jazda. Je to skutočné dobrodružstvo. Také, ktoré posúva hranice fyzických a psychických možností. Naše podujatia sú pripravené tak, aby preverili schopnosti človeka a stroja a zaviedli ich na miesta, ktoré by sa predtým zdali byť nedosiahnuteľné. Tieto stroje však ponúkajú oveľa viac. Od pozorovania veľrýb na Islande po noci v stanoch lavvu pod hviezdami na Nordkappe sa vám otvoria celé nové svety, kultúry a národy. Na výprave Honda Adventure Roads nejde o samotné dosiahnutie cieľa, ale o putovanie, ktoré zmení váš pohľad na svet a odohráva sa medzi štartom a cieľom. 

Jazdci na cestách.

Dobrodružstvo

Jazdíte, aby ste objavovali a hľadali nové výzvy. Jazdíte, aby ste získali slobodu. A my pre vás máme miesto. Objavte komunitu výprav Honda Adventure Roads, ktorá je stelesnením dobrodružného ducha a sily tímovej práce. Na našich neuveriteľných výpravách po krajinách, ako je Nórsko, Island alebo Juhoafrická republika, sa jazdci stretávajú, aby spoločne zdolávali najdivokejšie terény od úchvatných vrcholov až po neúprosné, nádherné púšte, a vytvárajú trvalé putá a živú, zomknutú komunitu. Zistíte, že jadrom našej komunity sú spoločné zážitky účastníkov. A možno nájdete inšpiráciu k tomu, aby ste zanechali vlastnú stopu vo svete aj na samotných výpravách Honda Adventure Roads.

Odborníci radia skupine jazdcov.

Odborníci

Keď sa pripojíte k výprave Honda Adventure Roads na svoju životnú jazdu, budete mať po boku výnimočné osobnosti. V priebehu rokov sa na našich predchádzajúcich podujatiach vystriedala hviezdna zostava dakarských jazdcov – vrátane Rickyho Brabeca, Adriena Van Beverena a Nacha Corneja – a aj motokrosová legenda Dave Thorpe. Tí všetci jazdcom odovzdali neoceniteľné znalosti, ale aj vzrušenie, ktoré ich inšpiruje. Môžeme sa tešiť na španielskeho jazdca endura Kiriana Mirabeta, ktorý predvedie svoje úžasné jazdecké zručnosti a bude vždy po ruke, aby každému jazdcovi z výpravy Honda Adventure Roads poradil a pomohol mu s tipmi a trikmi, ktoré si môže odniesť.  

Pohľad zozadu na jazdcov na motocykli CRF1100 ATAS s príslušenstvom Touring.

Výprava Honda Adventure Roads ponúka jazdcom možnosť zviezť sa na legendárnom motocykli Africa Twin. Stroj navrhnutý tak, aby dokázal vyvinúť maximálny výkon bez ohľadu na terén. Vyskúšajte si ostrú a svižnú jazdu, ktorú zaistí ľahký podvozok a príjemné odpruženie s dlhým zdvihom. 

Naši partneri podujatia