Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda Forza 350 na stredovom stojane, s figurantom

Sila ísť ešte ďalej

Forza 350 je skutočný športový skúter GT, ktorý v sebe skrýva vysoký výkon motora, istotu pri jazde so systémom HSTC a vynikajúcu spotrebu paliva v elegantnom prevedení s veľkým odkladacím priestorom pod sedadlom. Počas náročného dňa už nikdy nezostanete bez spojenia – systém hlasového ovládania smartfónu Honda (HSVC) vám zaistí spojenie aj počas jazdy.

Honda Forza 350 pred schodmi, s figurantom

Nový aerodynamický kryt a svetlomety, ktoré vám posvietia na cestu

Forza 350 nastavuje latku štýlu vysoko – je ako rýchla pohyblivá socha aerodynamického výkonu s ohromujúcim vzhľadom. Prepracovaný predný aerodynamický kryt, svetlomety a zadné svetlo LED – inšpirované veľkým modelom Forza 750 – sa elegantne kombinujú a riadia prúdenie vzduchu, aby sa znížil tlak na chrbát jazdca pri rýchlosti a zvýšil sa komfort. A vďaka elektricky ovládanému štítu si môžete stlačením tlačidla vybrať medzi ochranou proti vetru a chladivým vánkom.

Honda Forza 350 pred schodmi, s figurantom

S vyšším výkonom zvládnete viac

Väčší výkon znamená, že toho za deň stihnete viac a dôjdete ďalej. Kvapalinou chladený motor SOHC poskytuje výkon 21,5 kW umožňujúci rýchlu jazdu po diaľnici a krútiaci moment 31,5 Nm zaručujúci veľké zrýchlenie v meste. Je čistý, spĺňa normu EURO5 a je vyladený na ostrú odozvu vďaka veľmi plynulému prevodu V-Matic. Navyše strávite menej času tankovaním – Forza 350 prejde na plnú nádrž až 344 km.

Honda Forza 350 pred schodmi, s figurantom

Stvorený pre život

Ide o ľahký skúter so svižným ovládaním určený na život v meste aj mimo neho. Nové svetlomety LED zaisťujú skvelú viditeľnosť pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Pod sedadlom je dostatok miesta na dve integrálne prilby a v priehradke v aerodynamickom kryte je praktická zásuvka USB-C na nabíjanie zariadenia. Môžete pridať aj voliteľný inteligentný 45 l horný kufor, ktorý sa ovláda pomocou inteligentného kľúča Smart Key. 

Honda Forza 350 pred schodmi, s figurantom

Ovládnite rýchly pruh

Do krásneho nového prístrojového panela je zabudovaný systém Honda Roadsync, ktorý po prepojení s vaším zariadením umožňuje volať, posielať správy, počúvať hudbu a navigovať. Kľúč Smart Key výrazne zvyšuje pohodlie – stačí si ho vložiť do vrecka a môžete vyraziť. Aby ste mohli v pokoji jazdiť, systém kontroly trakcie Honda (HSTC) neustále sleduje priľnavosť zadného kolesa a podľa toho reguluje krútiaci moment motora. Môžete si ho predstaviť ako neviditeľnú vrstvu istoty na jazdu v zákrutách vo všetkých jazdných podmienkach.

 

Zatvoriť

  • Matte Cynos Grey Metallic Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White Štandardný režim
  • Pearl Falcon Grey Štandardný režim
  • Matte Pearl Pacific Blue Štandardný režim
  • Pearl Nightstar Black Štandardný režim
*

Sila, s ktorou treba počítať

Náš kompletný sortiment skútrov.

Model Forza 125 sme predstavili v roku 2015. Bol navrhnutý pre náročných európskych zákazníkov, ktorí majú na svoj skúter maximálne požiadavky. Odvtedy je vďaka kompaktným rozmerom, komfortu GT, veľkému odkladaciemu priestoru, športovo orientovaným jazdným vlastnostiam a vysokému výkonu motora jednotkou vo svojej triede. S novo upraveným špičkovým aerodynamickým krytom a svetlometmi v štýle modelu Forza 750 – a spolu s modernizovaným modelom Forza 350 – je súčasťou našej dokonalej rodiny strojov Forza.

Rad modelov Honda Forza

Ktorý model Forza vám najviac vyhovuje?

Všestranný stroj Forza 350 alebo špičkový model Forza 750 – vyberte si skúter, ktorý vám vyhovuje.

Záber na model Honda Forza 750 sprava v štúdiu
Záber na model Honda Forza 350 sprava v štúdiu

Forza 350

Forza 750

Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom Forza 350

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.