Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda X-ADV – trojštvrťový záber spredu na stroj s jazdcom, medzi mestom a lesom, sivý motocykel

NEPREHLIADNUTEĽNÝ NA CESTE

Náš model X-ADV jazdí na čele. Spája vlastnosti a výkonnosť motocykla pre dobrodruhov s pohodlím, praktickosťou a vhodnosťou veľkoobjemového skútra pri dochádzaní do práce. V podstate je to SUV na dvoch kolesách, ktoré sa vzpiera konvenciám.

Dynamický záber na model ADV na ceste

Nekonečné dobrodružstvo za každým rohom

Model X-ADV je dokonalý prieskumník do mesta, ktorý si poradí s betónovou džungľou aj výletom do terénu. Každú jazdu premení na jedinečný zážitok. Rúrkový oceľový rám v kombinácii s geometriou riadenia a odpružením s dlhým zdvihom zaisťuje ľahkú a svižnú ovládateľnosť. Prepracovaný tvar sedadla výrazne uľahčí dosiahnutie nohami na zem. Nová kapotáž sa vyznačuje robustným štýlom, ktorý je pre model X-ADV charakteristický.

Dynamický záber na model ADV na ceste

Navrhnutý na to, aby vás podporil

Technológia elektronického ovládania plynu (TBW) a štyri predvolené režimy jazdy optimalizujú výkon, aby zodpovedal podmienkam a terénu. Model X-ADV je navyše flexibilný – dáva vám možnosť plne si prispôsobiť výstupný výkon a charakter motora, interval radenia dvojspojkovej prevodovky (DCT), systém voliteľnej regulácie krútiaceho momentu Honda (HSTC) aj úroveň zasahovania systému ABS. Vo všetkých východiskových režimoch jazdy po ceste je úroveň zásahov systému ABS vysoká, zatiaľ čo v režime GRAVEL je nízka. Dôvodom je zaistenie bezpečného a konzistentného brzdenia na nespevnenom povrchu. Zadné smerové svetlá prinášajú technológiu signalizácie núdzového zastavenia (ESS), ktorá pri brzdení v extrémnych situáciách spustí blikanie zadnými výstražnými svetlami.

Dynamický záber na model ADV na ceste

Bez ohľadu na terén

Predná 41 mm obrátená vidlica s olejovou patrónou (USD) upravuje predpätie a tlmenie pri roztiahnutí. Zaisťuje špičkovú absorpciu nárazov na akomkoľvek povrchu od poškodeného asfaltu po cesty z vyjazdenými koľajami. Ľahká hliníková výkyvná vidlica ovláda jednorúrkový tlmič Monoshock s nastaviteľným predpätím pružiny, čo zaisťuje optimálnu ovládateľnosť pri zaťažení. 17-palcové predné koleso a 15-palcové zadné koleso majú lúče z nehrdzavejúcej ocele a pomáhajú modelu X-ADV obstáť v akokoľvek náročnom teréne.

Dynamický záber na model ADV na ceste

Zostaňte v spojení

Plnofarebný displej TFT ponúka intuitívne ovládanie. Teraz sa navyše prostredníctvom nového systému hlasového ovládania smartfónu Honda môžete s aplikáciou Honda Roadsync (k dispozícii pre zariadenia so systémami Android™ a iOS™) pripojiť k množstvu funkcií inteligentného telefónu, ako je podrobná navigácia, hovory, správy a hudba. Preto nech už dorazíte kamkoľvek, vždy zostanete v kontakte. Môžete ľahko a rýchlo ovládať režimy jazdy a prispôsobiť zobrazovanie informácií svojim požiadavkám.

  • Matte Ballistic Black Metallic Štandardný režim
  • Iridium Grey Metallic Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
  • Puco Blue Štandardný režim
*
Pohľad na aplikáciu Honda XADV.

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.