Honda PCX125 s mestom na pozadí

TEN NAJLEPŠÍ VÝHĽAD NA MESTO

Model PCX125 je poháňaný kvapalinou chladeným jednovalcovým štvorventilovým motorom, ktorý zaisťuje plynulú akceleráciu a zároveň dosahuje úžasne nízku spotrebu paliva. Dômyselne modernizovaný dizajn vyniká futuristickými líniami. Široké pneumatiky a zavesenie zadného kolesa s dlhým zdvihom, ABS a systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) zas zaisťujú plynulú a istú jazdu. Model PCX125 je zároveň veľmi praktický vďaka úložnému priestoru pod sedadlom na integrálnu prilbu.

Honda PCX125 – zadný trojštvrťový dynamický záber s jazdcom

Čas máte na svojej strane

Žiadne čakanie na drahý taxík alebo na spomalenú verejnú dopravu vďaka modelu PCX125 – stačí stlačiť štartovacie tlačilo a vyraziť. Štíhly, agilný rám sa dokáže s ľahkosťou prekľučkovať mestskou premávkou, pričom vás štýlovo a načas prepraví tam, kam potrebujete. 

Honda PCX125 – zadný trojštvrťový dynamický záber s jazdcom

Praktickosť v meste

Zapaľovanie ovláda inteligentný kľúč, ktorý stačí mať počas jazdy vo vrecku. Ovláda aj voliteľný inteligentný horný kufor, ktorý je odomknutý, keď ste v blízkosti modelu PCX125, a automaticky sa uzamkne, len čo od neho odídete.

Honda PCX125 – zadný trojštvrťový dynamický záber s jazdcom

Vyššia účinnosť a výkon

Model PCX je poháňaný novým štvorventilovým, vodou chladeným motorom SOHC eSP+, ktorý je účinnejší než kedykoľvek predtým. Vďaka technológiám, ako je vypnutie motora pri voľnobehu alebo generátor AGC, je model PCX nielen výkonnejší, ale spĺňa aj normu EURO5.

Honda PCX125 – zadný trojštvrťový dynamický záber s jazdcom

Dokonalý vzhľad

Model PCX125 je navrhnutý tak, aby vás doviezol, kamkoľvek v meste potrebujete, a pritom vyzeral skvele. Jeho ohromujúci vzhľad pútal pozornosť vždy, ale teraz robíme ešte oveľa viac. A pod kapotážou sa ukrývajú detaily, ktoré značne uľahčujú život.

Honda PCX125 – predný trojštvrťový záber na ceste

Zoznámte sa bližšie s modelom PCX125

Dobre si pozrite všetky malé detaily, ktoré robia z modelu PCX125 veľkého favorita.

Honda PCX125 – INTELIGENTNÝ HORNÝ KUFOR S OBJEMOM 35 L

Inteligentný horný kufor s objemom 35 l

Inteligentný horný kufor možno farebne zladiť. O jeho otváranie a zamykanie sa stará ten istý inteligentný kľúč, ktorým sa ovláda zapaľovanie. Kufor ponúka flexibilný úložný priestor na dochádzanie do práce v priebehu týždňa a aj na víkendové jazdenie. Poskytuje dostatočný priestor na jednu integrálnu prilbu alebo dve prilby bez tvárovej časti. K dispozícii je aj vnútorný vak.

Honda PCX125 – vonkajší kryt

Vonkajší kryt

Tento vonkajší kryt na motocykel chráni lak pred UV žiarením. Nepremokavá priedušná tkanina umožňuje, aby motocykel vyschol, aj keď je zakrytý. Tento kryt je vybavený lemovaním, ktoré zabraňuje štiepeniu, a vpredu má 2 otvory s krúžkami, ktorými možno ľahko prevliecť zámok U-LOCK.

Honda PCX125 – čelný štít

Čelný štít

Čelný štít zlepšuje celkové pohodlie na skútri tým, že chráni pred poveternostnými vplyvmi. Čelný štít zároveň prispieva k vzhľadu stroja.

Honda PCX125 – vyhrievanie rukovätí

Vyhrievanie rukovätí

Mimoriadne tenké vyhrievané rukoväte zamerané na oblasť rúk najcitlivejšiu na chlad s päťstupňovým integrovaným ovládačom zvyšujú pohodlie jazdca. Ovláda sa spínačom na riadidlách, ktorý umožňuje nastaviť úroveň teploty. Integrovaný obvod chráni akumulátor pred vybitím. Musí sa použiť v kombinácii s uchytením vyhrievania rukovätí.