Honda CRF300 Rally, dobrodružstvo kdekoľvek

CRF300 RALLY

DOBRODRUŽSTVO KDEKOĽVEK

VYBERTE SI SVOJ CIEĽ

Nový motocykel CRF300 RALLY je technicky prepracovaný stroj s nízkou kubatúrou pre športovo založených jazdcov, ktorí to myslia vážne. V prevedení odvodenom priamo od pretekárskeho modelu HRC CRF450 RALLY prináša schopnosť cestovania na dlhé vzdialenosti a pohodlie s výkonnosťou v teréne vďaka veľkej palivovej nádrži, prednej aerodynamickej kapotáži a čelnému sklu. Model CRF300 RALLY sa teraz stáva dokonalým partnerom pri jazdení po meste a aj cestovaní po celom svete. Vyznačuje sa nižšou hmotnosťou, väčším výkonom aj krútiacim momentom motora.

Honda CRF300 Rally – vyberte si svoj cieľ
Posunúť

HNACIA SILA

Vyšší výkon, nižšia hmotnosť a väčšie pohodlie vám umožňujú vydať sa k novým obzorom.

Zo šasi modelu CRF300 RALLY sme ubrali 4 kg a zvýšili sme objem palivovej nádrže o 2,7 l, aby sme zaručili väčší dojazd na jedno natankovanie. Vyššia poloha riadidiel umožňuje, aby boli dlhé jazdy na motocykli pohodlnejšie. Výška sedadla je o 10 mm menšia a stúpačky teraz majú gumené vložky. Kvapalinou chladený 4-ventilový motor DOHC spĺňajúci normu EURO5 je vybavený antihoppingovou spojkou a poskytuje vyšší maximálny výkon 20,1 kW aj vyšší krútiaci moment 26,6 Nm, čím zaručí lepšie zrýchlenie v každej situácii. Zvýšila sa aj svetlá výška – čo v teréne určite príde vhod – a na prístrojovom paneli pribudol indikátor zaradeného prevodu.

Honda CRF300 Rally – väčší výkon, menšia hmotnosť
Honda CRF300 Rally – väčšia svetlá výška
Honda CRF300 Rally – hnacia sila
Honda CRF300 Rally – pohodlie počas dlhých dní na cestách

PRIPRAVENÉ NA JAZDU

Nekonečné cesty vábia. Kam vás zavedú?

Model CRF300 RALLY prináša slobodu vďaka ľahkému podvozku, odpruženiu s dlhým zdvihom a motoru s výbornou odozvou. Prináša však aj nezávislosť v podobe dlhého dojazdu, ktorý umožňuje veľká palivová nádrž, väčší potenciál pri jazde v ľubovoľnom teréne podporený komplexnými vlastnosťami tohto motocykla.

Honda CRF300 Rally – pripravené na jazdu
Honda CRF300 Rally je o slobode

Motocykel je navrhnutý tak, aby naplnil túžbu po dobrodružstve v prípade jazdcov, ktorí chcú ľahko ovládateľný stroj na každodenné dochádzanie, víkendové výlety alebo na výpravy po svete. Kombinácia všetkých detailných vylepšení – vyšší výkon, nižšia hmotnosť, väčší objem nádrže, vylepšená poloha pri jazde a väčšia svetlá výška – ďalej zdokonaľuje tento stroj, ktorý je ako stvorený na výpravy, nech už sa vydáte kamkoľvek.

DOBRODRUŽSTVO ALEBO DVE VYUŽITIA?

Vyberte si medzi motocyklom na dlhé cesty CRF300 RALLY a terénnym strojom CRF300L.

CRF300L
CRF300 RALLY

CRF300 RALLY

CRF300L